➹ Garanti & İade Koşulları

Etiketler::

Garanti Şartları


Sedirmob.com ve Sedir Mobilya Serdivan/Sakarya mağazamızda satılan tüm ürünler Sedir Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Sedir Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecektir.

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.


İade Şartları


sedirmob.com ve Sedir Mobilya Serdivan/Sakarya mağazamızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz.

İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.

İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki

İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Sedir Mobilya tarafından karşılanır.

İade işlemi, ürünün Sedir Mobilya'ya ulaşmasıyla başlar.  Ekibimiz iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir.

İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir.


Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.