➹ Hakkımızda

Etiketler::

Sedirmob, 1957 yılında adım attığı perakendecilik sektöründe; halı ve mobilya üzerine bir satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere Sedir Mobilya  bünyesinde kurulmuştur.


 %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor, müşteri ilişkilerimizde temel ilke olarak doğru, dürüst ve eksiksiz bilgi vermeyi her şeyin üstünde tutuyoruz.


Konumu itibari ile konusunda uzman çalışanlarıyla alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende mağazasıdır. 


Biz sizlerin en iyi mobilyaya, en ekonomik fiyatlarla ulaşmanız için enerjik ekibimiz ve ilham veren fikirlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.


Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz ile bölgenin ve sosyal medyanın önde gelen markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.


Geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla SEDİR MOBİLYA olarak Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırdığımız mobilyalarla  değerli müşterilerimizin takdiri ile büyümemizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.


"Gönlünüzde olan, Evinizde olsun"