➹ Teslimat Koşulları


Türkiye'nin Her Noktasına Ürün Teslimatı

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise Sakarya içerisine 5 iş gününde diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim edilecektir. Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise Sakarya içine 21 ila 25 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 30 ila 40 iş günü içerisinde kapınıza gelecektir. Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 50 ila 55 iş günü içerisinde teslimatı yapılacaktır. Siparişlerin hazırlanamaması ve yetiştirilememesi durumunda Sedir mobilya teslimat ekibi tarafından ön bilgilendirme yapılacaktır.


Sedirmob.com adresinden ya da Sedir Mobilya Serdivan mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde, Sakarya içi nakliye ve montaj hizmeti uzman ekibimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Sakarya dışı nakliye ve montaj hizmeti fiyatlandırması km'ye göre değişmektedir.Outlet ve teşhir ürünlerinde nakliye ve kurulum ücreti mesafeye göre hesaplanacaktır, ücretsiz nakliye kapsamına girmemektedir.


Ürünleriniz ile ilgili sipariş, teslimat ve montaj hakkında sorularınız için 0264 271 5252  nolu telefonumuzdan ya da 0534 212 54 58 WhatsApp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.


EMANET SİSTEMİ

Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Sedir Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Emanet mobilya seçeneğinde tarafımıza teslimini istediğiniz mobilyalarınızı en az 40 gün öncesinden mağazamız ile görüşüp teyit etmeniz   işlemlerin kolaylığı ve hızlılığı açısından öneririz. 


Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için iletişim bölümümüzde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir, aklınıza takılan her detayı sorabilirsiniz.